Agro Leliwa

O Firmie

Agro-Leliwa

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta to główne cechy charakteryzujące naszą firmę.

Po wielu staraniach - w 2009 roku - Agro-Leliwa została wyłącznym dystrybutorem włoskiej firmy Rinieri na polskim rynku.

Rinieri już od ponad 90 lat specjalizuje się w produkcji maszyn rolniczych, a jej kosiarki sprzedawane są na wszystkich kontynentach. Podstawową zaletą firmy Rinieri jest to, że niemal wszystkie elementy kosiarek są produkowane na miejscu w fabryce. Każda maszyna jest produkowana zgodnie z wymaganiami klienta przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii.

Firma AGRO – LELIWA powstała w 2011 roku i zajmuje się sprzedażą , naprawą i serwisem maszyn sadowniczych.

Głównym profilem działalności naszej firmy jest sprzedaż nowych sortownic do jabłek holenderskiej firmy PERFECT i BURG. Jesteśmy bezpośrednimi dilerami tych maszyn w Polsce i Mołdawii ale działamy też we wszystkich krajach byłego ZSRR. Od początku firma skupiała się nad tym aby zabezpieczyć serwis dla maszyn które sprzedajmy bo to jest największą problemem u Klientów którzy zakupili nowe maszyny. Dlatego też zatrudniamy serwisantów którzy są przeszkoleni i od wielu lat pracują przy serwisowaniu tego typu maszyn.
Jesteśmy też wyłącznymi przedstawicielami w Polsce firm :
- RINIERI SRL.
- VASCHIERI SRL.
- FA.MA
- N.BLOSI
- FRUTECH

Maszyny tych producentów można kupić u nas a także u naszych lokalnych dealerów :
- PAK- ROL Milęcin
- AGRO MAR Chobrzany
- TRAKTOR SERIS Limanowa

Nasza firma posiada 3 zespoły serwisowe, dwa zlokalizowane w Tarnobrzegu i jeden w Brwinowie, co pozwala nam na szybkie działanie w razie awarii maszyn.

Nie tylko Rineri

Agro Leliwa to także wyłączny dystrybutor włoskiej firmy VASCHIERI, która jest producentem rozrzutników do nawozów organicznych. Sadownicze wersje tych rozrzutników nasza firma proponuje wspólnie z dobrze znaną firmą PAKROL z Milęcina.

W 2011 roku Agro Leliwa podpisała umowę z firmą AGRO FRESH i została SERVICE PROVIDEREM systemu jakości SMART FRESH na województwa : świętokrzyskie, lubelskie, małopolskie i podkarpackie.